Galeriazajrzyj do Gadki

Gallery Thumb I

Stek z polędwicy wołowej

podany z gratin ziemniaczanym, grilowanymi warzywami i sosem pieprzowym lub rozmarynowym

Gallery Thumb II

Tagliatelle

z dojrzewającą sezonowaną polędwicą wołową, oliwą truflową, pomidorkami cherry, posypane płatkami parmezanu

Gallery Thumb III

Łosoś

podany na risotto szpinakowym z mixem świeżych warzyw z dressingiem malinowym


Gallery Thumb IV

Drzewo, hamak i huśtawki

Dla odwiedzających Gadkę pierwszy raz sporym zaskoczeniem może być drzewo rosnące niemal w samym środku lokalu. Uprzedzając pytanie odpowiadamy: Tak! Drzewo jest prawdziwe! A skoro już mamy drzewo to dlaczego nie powiesić na nim huśtawek? Mamy je! Mamy też hamak! Zresztą miejsc do wyboru w Gadce znajdziecie wiele, od miękkich, wygodnych kanap, przez klasyczne krzesła, po... bujanego konia na biegunach :)


Gallery Thumb V

Gadkowe imprezy okolicznościowe

Od początku swojego istnienia Gadka organizowała różne imprezy okolicznościowe. Szczegóły z pewnością znajdziecie na fb i w naszych aktualnościach (Events&Blog). Gadka może też być świetnym miejscem na organizację wyjątkowej imprezy zamkniętej!

Gallery Thumb VI

Szerokie grono zadowolonych gości

Wśród tysięcy gości, którzy odwiedzili Gadkę od 2013 roku ze świecą trzeba by szukać niezadowolonych. Dlaczego? Dlatego, że w Gadce naprawdę dbamy o to żeby każdy mógł się czuć u nas jak w domu!

Gallery Thumb VII

Zaskakująco dużo przestrzeni!

Choć wśród częstych określeń jakie słyszymy od odwiedzających nas gości pojawiają się: "przytulny" i "klimatyczny" to wcale nie stoi to w sprzeczności z tym, że nasz lokal jest naprawdę przestrzenny!